.

.

YJZT 17.6*4.5 CM Jeść Snu I Boks Sylwetka Wystrój Naklejki Samochód Winylu Wysokiej Jakości Akcesoria C12-0779

YJZT 17.6*4.5 CM Jeść Snu I Boks Sylwetka Wystrój Naklejki Samochód Winylu Wysokiej Jakości Akcesoria C12-0779

€ 1.00 € 1.49

Number
Istniejący

YJZT 17.6*4.5 CM Jeść Snu I Boks Sylwetka Wystrój Naklejki Samochód Winylu Wysokiej Jakości Akcesoria C12-0779 twój naklejka ma 3 części :
Podkład papier Naklejki Jasne Taśmy Transferu 1 oczyścić powierzchnię, gdzie naklejka zostanie zainstalowany
2 Powoli usunięte upewniając się, że twój naklejka pozostaje na podłożu papierowym przyklejone do jasne taśmy transferu. jeśli część kalkomanii unosi się z podłoża, naciśnij podkład papier z powrotem w dół przed nim, dopóki nie pozostaje przyklejone do transferu taśmy.
3, gdy naklejka jest z dala od podłoża obrane, line up i pozycji swoje naklejka w stosunku do powierzchni, do którego zostanie ona stosowana.
4 użyj karty kredytowej, squegee, lub coś podobnego do gładkich swój naklejka, upewniając się, że to jest całkowicie zatrzymany na powierzchni.
5 Starannie i Powoli, wyjąć taśmy transfer z kalkomanii, upewniając się, że twój naklejka jest zatrzymany na powierzchni. jeśli widzisz część naklejka nie zwolnienie z transferu taśmy, naciśnij go z powrotem w dół do powierzchni i powtórzyć proces. Wysyłka : Nie więcej niż $5 dostawy logistyki jest Yan Wen. 4 PX pakiet gospodarczy (śledzenia nie jest dostępne). Więcej niż 5 dolarów można wybrać China Post zarejestrowany pakiet (śledzenia dostępne). Ogólny czas przybycia 15-60 dni Gwarancja : 1.100% gwarantuje nowy dobry z dobrym stanie.2. jeśli nie jesteś zadowolony z pozycji, Prosimy O kontakt z nami przed wyjazdem złe opinie lub zrobić problem,, który nie jest pomocny i przyjazny.3. Return i zmienić jest dostępny teraz. Kupujący muszą dbać powrotnej wysyłki opłaty. I prosimy o kontakt z nami, gdy chcesz zwrócić lub zmienić.4. proszę potwierdzić dostarczony JAK NAJSZYBCIEJ, kiedy można dostać paczkę. Jeśli nadal nic okazuje się aż szacowany czas prosimy zwrócić się do nas przedłużyć czas : ) O Nas : 1.

Dane produktu

Typ artykułu:
Naklejki
Pozycja średnicy:
0cm
Nazwa modelu:
c12-0779
Pozycja szerokość:
17.6cm
Model:
Rysunek
Typ:
Klej naklejki
Is_customized:
Tak
Długość produktu:
0cm
Projekt:
Cartoon
Naklejki umieszczenie:
Całego ciała
Nazwa marki:
YJZT
Kategoria:
Naklejki
Opakowanie:
Nie pakowane
Pozycja wysokość:
4.5cm
Rodzaj naklejki:
Karoserii
Rodzaj materiału:
Vinyl

Wybór klienta