.

.

Kot Szelki I Smycz Gorąca Sprzedaż 4 Kolory Nylon Produkty dla Zwierząt Regulowany Zwierzęta Trakcji Szelki Pas Cat Kitten Halter kołnierz

Kot Szelki I Smycz Gorąca Sprzedaż 4 Kolory Nylon Produkty dla Zwierząt Regulowany Zwierzęta Trakcji Szelki Pas Cat Kitten Halter kołnierz

€ 1.00 € 1.80

Number
Istniejący

-11.15/piece kot Szelki I Smycz Gorąca Sprzedaż 3 Kolory Nylon Produkty dla Zwierząt Regulowany Zwierzęta Trakcji Szelki Pas Cat Kitten Halter kołnierz   3 Kolory-Czarny, niebieski i Czerwony łatwy w użyciu bezpieczne regulowany metalowy Pierścień W Zestawie Clip On silne hak W Zestawie trwałe miękkie Na Zwierzę   ok Rozmiary : kołnierz-15 cm tp 26 cm, uprząż-24 cm do 36 cm ołów-115 cm tego samego Dnia W Sklepie Dla Oders Wykonane Przed 3.30pm Royal Mail   dziękujemy za zamówienie po pierwsze, uprzejmie proszę zauważyć następujące : nie tropi liczbę dla małego zamówienia (cena zamówienia < $15), bo to będzie zwiększyć swój zakup koszt, my po prostu spróbować, aby oferować najlepsze ceny dla ciebie. wyślemy paczkę do ciebie przez Chiny Post Zwyczajne Small Packet Plus airmail (nie można śledzić), potrzebuje około 25-35 dni, aby dotrzeć. jeśli nie otrzymałem paczkę w ciągu 50 dni (brazylia 90 dni), prosimy o kontakt z nami swobodnie, zwrócimy ci wszystkie pieniądze. nadzieję, że można zrozumieć. lub możesz wybrać inny sposób Wysyłki Chiny Post Registered Air Mail, które mogą być śledzone. korzystających swoje zakupy!!! 1. SHIPPING WORLDWIDE. (Z Wyjątkiem niektórych krajach i APO/FPO)
2. zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
3. tylko wysyłamy potwierdzający adresy zamówienia. twój adres zamówienia MUSI DOPASOWAĆ swój adres Wysyłki.
4. zdjęciach nie są faktycznego rzeczy i są wyłącznie w celach informacyjnych.
5. USŁUGA CZAS TRANZYTU jest provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. tranzytu czasy mogą się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym.
6. Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, prosimy o kontakt z nami. będziemy śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko jak to możliwe z odpowiedzi.

Dane produktu

Rozmiar:
1x120CM
Typ:
Koty
Funkcja:
Spersonalizowane,Breakaway,Quick release
Materiał:
Nylon
Nazwa marki:
noroomaknet
Dekoracji:
Wstążki
Color:
black,red,blue,pink
Quantity:
1 pieces
Weight:
40g

Wybór klienta