.

.

ZEEPIN C260 system monitorowania ciśnienia w oponach Solar TPMS uniwersalny w czasie rzeczywistym Tester ekran LCD z 4 zewnętrzny wewnętrzny czujniki

ZEEPIN C260 system monitorowania ciśnienia w oponach Solar TPMS uniwersalny w czasie rzeczywistym Tester ekran LCD z 4 zewnętrzny wewnętrzny czujniki

€ 29.00 € 36.56

Number
Istniejący

Opisy :
Więcej niż 40 procent wypadków drogowych na autostradzie są spowodowane przez nieprawidłowe ciśnienie w oponach. W celu zmniejszenia takich wypadków, instalacji system monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS) jest konieczne. Z TPMS, możemy zachować opon pracy w określonym ciśnienie i temperatura waha się w dowolnym czasie, w celu zmniejszenia uszkodzeń z opon dla bezpieczeństwa jazdy. Poza tym, wyższa lub niższa ciśnienie w oponach może powodować zużycie opon. Instalacji TPMS może zmniejszyć zużycie opon, zapobiec opon wybuchu, oszczędność paliwa i utrzymać samochód w dobrej opieki, raczej pomocne. Po prostu ten ZEEPIN produkt domu i wypróbować.Główne cechy :
-W czasie rzeczywistym monitora :
ZEEPIN TPMS może dostarczyć ciśnienia i temperatury statuses z 4 opony w czasie rzeczywistym. Gdy dane są nienormalne, kierowca będzie uzyskać alarm głosowy i miga ostrzeżenie ikony.-Zasilanie :
Oferuje on panel słoneczny z wysoki współczynnik konwersji i port USB do ładowania, wspieranie ładowania słonecznego i kabel USB do ładowania, nie trzeba się martwić o brak mocy.-Inteligentny tryb uśpienia :
Po udanej instalacji, to będzie poczucie wibracje i włącz automatycznie po otwarciu drzwi samochodu. I to wyłączy się automatycznie po parking dla 3 minut, raczej energooszczędne.-Różne lokat :
Można bezpośrednio umieścić go na desce rozdzielczej samochodu lub trzymać go na swój przednia szyba samochodu dla istnieją 2 silne taśmy klejące na jego backside. Trzymać go na przedniej szyby jest bardziej zgodne z wizualne przyzwyczajenia. Można wiedzieć, sytuacjach opon bez obracania głowy.-4 zewnętrznych czujników :
Przyjęła zaawansowanych chipy, te 4 czujniki są o wysokiej czułości i dobrą dokładność do pomiaru ciśnienia i temperatury, nie mylące odczyty.

Dane produktu

Nazwa koloru:
Internal, External
Nazwa marki:
Zeepin
Nazwa modelu:
C260 TPMS
Zewnętrzna badania certyfikacji:
CE
Długość produktu:
87mm
Pozycja szerokość:
50mm
Pozycja wysokość:
50mm
Pozycja waga:
0.069kg
Rodzaj materiału:
plastic
Funkcje specjalne:
keep tire working within the specified pressure and temperature range
Napięcie:
5 v
Typ artykułu:
Systemy alarmowe i bezpieczeństwa
Transmission frequency:
433.92MHz
TPMS Battery type:
280mAh Li-ion battery
Internal sensor Working environment:
-40 - 125 Deg.C
Internal sensor Battery:
built-in CR2025 button cell
Battery type:
280mAh Li-ion battery
Waterproof grade:
IP67
Working environment:
-40 - 125 Deg.C
Working voltage:
2.0 - 3.6V
Battery:
built-in CR2025 button cell
Wide application:
commercial car, jeep, off-road vehicle, minibus, and sedan car, etc.

Wybór klienta